Aktuality / A muži

TJ Lázně Bělohrad - FC Slavia HK 2:0 (1:0)

VOTROK Krajský přebor

Sestava: Derner - Polanský (61´ Voženílek), Špaček, Poláček - Mottl (61´ Pulkrábek), Černý, Lán, Lihnart, Havrda (70´ Václavíček M.), - Řezáč, Chobotský (70´ Šaněk)

Dohráváné 16. kole pří středečním svatečním utkání nám začlo již v úterý, když se na konci tréninku zranili Tomáš Erber a především brankář Jan Moník a tak musel do branky nastoupit Šimon Derner. Utkání s posledním týmem tabulky nás nezastihlo v dobré formě. Především prvních 35 minut jsme nebyli vůbec ve hře a domácí tým měl několik standardek, kterých jsme se chtěli co nejvíce vyhnout. K tomu se připojilo i to, že jsme již v 10´ dostali branku - 1:0. Často jsme nedokázali dát finální přihrávku a když už jsme se do šance dostali, nedokázali jsme pořádně ohrozit branku domácích. Ke konci prvního pločasu jsme si vytvořili tlak, ale 100% šanci jsme neměli.

Druhý poločas začal jak končil první. naším tlakem. Nastřelili jsme tyč a měli závar před brankou. Jenže jak se říká, nedáš dostaneš. Roh propadl k volnému Kazdovi a ten poslal hlavou míč do sítě - 2:0. Měli jsme nadále více ze hry, ale v Bělohradě bychom asi gól nedali ani do půlnoci. Bohužel.

Výhrou bychom měli větší záchranářský klid, takto máme náskok 6 bodů na pravděpodobné 13. místo sestupu, na kterém se drží Dobruška.

Další utkání odehrajeme v sobotu 11.5. v 10:15, kdy přivítáme celek z Vysoké. Uvidíme co Majáles :)